2021-2020 2 yıllık İstanbul Ticaret Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık İstanbul Ticaret Üniversitesi sıralamaları, önlisans İstanbul Ticaret Üniversitesi başarı sıralaması, lisans İstanbul Ticaret Üniversitesi bölümleri puanlarına ve İstanbul Ticaret Üniversitesi için kaç net gerekir, İstanbul Ticaret Üniversitesi kaç netle kazanılır, İstanbul Ticaret Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

İstanbul Ticaret Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
İstanbul Ticaret Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

İstanbul Ticaret Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
İstanbul Ticaret Üniversitesi netleri

İstanbul Ticaret Üniversitesi bölümleri, İstanbul Ticaret Üniversitesi puanları, İstanbul Ticaret Üniversitesi taban puanları, İstanbul Ticaret Üniversitesi sıralamalarına, İstanbul Ticaret Üniversitesi için kaç net gerekir? İstanbul Ticaret Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.