2021-2020 2 yıllık İstanbul Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık İstanbul Üniversitesi sıralamaları, önlisans İstanbul Üniversitesi başarı sıralaması, lisans İstanbul Üniversitesi bölümleri puanlarına ve İstanbul Üniversitesi için kaç net gerekir, İstanbul Üniversitesi kaç netle kazanılır, İstanbul Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

İstanbul Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
İstanbul Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

İstanbul Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
İstanbul üniversitesi netleri

 

İstanbul Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
İstanbul Üniversitesi taban puanları başarı sıralamasıİstanbul Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

İstanbul Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
İstanbul Üniversitesi netleriİstanbul Üniversitesi netleriİstanbul Üniversitesi netleri

İstanbul Üniversitesi bölümleri, İstanbul Üniversitesi puanları, İstanbul Üniversitesi taban puanları, İstanbul Üniversitesi sıralamalarına, İstanbul Üniversitesi için kaç net gerekir? İstanbul Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.