2021-2020 2 yıllık İzmir Demokrasi Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık İzmir Demokrasi Üniversitesi sıralamaları, önlisans İzmir Demokrasi Üniversitesi başarı sıralaması, lisans İzmir Demokrasi Üniversitesi bölümleri puanlarına ve İzmir Demokrasi Üniversitesi için kaç net gerekir, İzmir Demokrasi Üniversitesi kaç netle kazanılır, İzmir Demokrasi Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

İzmir Demokrasi Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
İzmir Demokrasi Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

İzmir Demokrasi Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
İzmir Demokrasi üniversitesi netleri

 

İzmir Demokrasi Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
İzmir Demokrasi Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

İzmir Demokrasi Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
İzmir Demokrasi Üniversitesi netleri

İzmir Demokrasi Üniversitesi bölümleri, İzmir Demokrasi Üniversitesi puanları, İzmir Demokrasi Üniversitesi taban puanları, İzmir Demokrasi Üniversitesi sıralamalarına, İzmir Demokrasi Üniversitesi için kaç net gerekir? İzmir Demokrasi Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.