2021-2020 2 yıllık Kadir Has Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Kadir Has Üniversitesi sıralamaları, önlisans Kadir Has Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Kadir Has Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Kadir Has Üniversitesi için kaç net gerekir, Kadir Has Üniversitesi kaç netle kazanılır, Kadir Has Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Kadir Has Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Kadir Has Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Kadir Has Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Kadir Has Üniversitesi netleri

Kadir Has Üniversitesi bölümleri, Kadir Has Üniversitesi puanları, Kadir Has Üniversitesi taban puanları, Kadir Has Üniversitesi sıralamalarına, Kadir Has Üniversitesi için kaç net gerekir? Kadir Has Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.