2022-2021-2020 2 yıllık Kafkas Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Kafkas Üniversitesi sıralamaları, önlisans Kafkas Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Kafkas Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Kafkas Üniversitesi için kaç net gerekir, Kafkas Üniversitesi kaç netle kazanılır, Kafkas Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Kafkas Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Kafkas Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Kafkas Üniversitesinde hangi bölümler var, Kafkas Üniversitesi bölümleri, Kafkas Üniversitesi taban puanları, Kafkas Üniversitesi sıralamalarına, Kafkas Üniversitesi için kaç net gerekir? Kafkas Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.