2021-2020 2 yıllık Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi sıralamaları, önlisans Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi için kaç net gerekir, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi kaç netle kazanılır, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Kahramanmaraş İstiklal üniversitesi netleri

 

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi netleri

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi bölümleri, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi puanları, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi taban puanları, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi sıralamalarına, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi için kaç net gerekir? Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.