2022-2021-2020 2 yıllık Karadeniz Teknik Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Karadeniz Teknik Üniversitesi sıralamaları, önlisans Karadeniz Teknik Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Karadeniz Teknik Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Karadeniz Teknik Üniversitesi için kaç net gerekir, Karadeniz Teknik Üniversitesi kaç netle kazanılır, Karadeniz Teknik Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Karadeniz Teknik Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Karadeniz Teknik Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Karadeniz Teknik Üniversitesinde hangi bölümler var, Karadeniz Teknik Üniversitesi bölümleri, Karadeniz Teknik Üniversitesi taban puanları, Karadeniz Teknik Üniversitesi sıralamalarına, Karadeniz Teknik Üniversitesi için kaç net gerekir? Karadeniz Teknik Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.