2021-2020 2 yıllık Kastamonu Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Kastamonu Üniversitesi sıralamaları, önlisans Kastamonu Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Kastamonu Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Kastamonu Üniversitesi için kaç net gerekir, Kastamonu Üniversitesi kaç netle kazanılır, Kastamonu Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Kastamonu Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Kastamonu Üniversitesi taban puanları başarı sıralamasıKastamonu Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Kastamonu Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Kastamonu üniversitesi netleriKastamonu üniversitesi netleri

 

Kastamonu Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Kastamonu Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Kastamonu Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Kastamonu Üniversitesi netleriKastamonu Üniversitesi netleri

Kastamonu Üniversitesi bölümleri, Kastamonu Üniversitesi puanları, Kastamonu Üniversitesi taban puanları, Kastamonu Üniversitesi sıralamalarına, Kastamonu Üniversitesi için kaç net gerekir? Kastamonu Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.