2022-2021-2020 2 yıllık Kayseri Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Kayseri Üniversitesi sıralamaları, önlisans Kayseri Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Kayseri Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Kayseri Üniversitesi için kaç net gerekir, Kayseri Üniversitesi kaç netle kazanılır, Kayseri Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Kayseri Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Kayseri Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Kayseri Üniversitesinde hangi bölümler var, Kayseri Üniversitesi bölümleri, Kayseri Üniversitesi taban puanları, Kayseri Üniversitesi sıralamalarına, Kayseri Üniversitesi için kaç net gerekir? Kayseri Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.