2021-2020 2 yıllık Kıbrıs Amerikan Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Kıbrıs Amerikan Üniversitesi sıralamaları, önlisans Kıbrıs Amerikan Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Kıbrıs Amerikan Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Kıbrıs Amerikan Üniversitesi için kaç net gerekir, Kıbrıs Amerikan Üniversitesi kaç netle kazanılır, Kıbrıs Amerikan Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Kıbrıs Amerikan Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Kıbrıs Amerikan üniversitesi netleri

 

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Kıbrıs Amerikan Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi bölümleri, Kıbrıs Amerikan Üniversitesi puanları, Kıbrıs Amerikan Üniversitesi taban puanları, Kıbrıs Amerikan Üniversitesi sıralamalarına, Kıbrıs Amerikan Üniversitesi için kaç net gerekir? Kıbrıs Amerikan Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.