2022-2021-2020 2 yıllık Kıbrıs Amerikan Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Kıbrıs Amerikan Üniversitesi sıralamaları, önlisans Kıbrıs Amerikan Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Kıbrıs Amerikan Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Kıbrıs Amerikan Üniversitesi için kaç net gerekir, Kıbrıs Amerikan Üniversitesi kaç netle kazanılır, Kıbrıs Amerikan Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Kıbrıs Amerikan Üniversitesinde hangi bölümler var, Kıbrıs Amerikan Üniversitesi bölümleri, Kıbrıs Amerikan Üniversitesi taban puanları, Kıbrıs Amerikan Üniversitesi sıralamalarına, Kıbrıs Amerikan Üniversitesi için kaç net gerekir? Kıbrıs Amerikan Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.