2022-2021-2020 2 yıllık Kırıkkale Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Kırıkkale Üniversitesi sıralamaları, önlisans Kırıkkale Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Kırıkkale Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Kırıkkale Üniversitesi için kaç net gerekir, Kırıkkale Üniversitesi kaç netle kazanılır, Kırıkkale Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Kırıkkale Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Kırıkkale Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Kırıkkale Üniversitesinde hangi bölümler var, Kırıkkale Üniversitesi bölümleri, Kırıkkale Üniversitesi taban puanları, Kırıkkale Üniversitesi sıralamalarına, Kırıkkale Üniversitesi için kaç net gerekir? Kırıkkale Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.