2022-2021-2020 2 yıllık Kırklareli Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Kırklareli Üniversitesi sıralamaları, önlisans Kırklareli Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Kırklareli Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Kırklareli Üniversitesi için kaç net gerekir, Kırklareli Üniversitesi kaç netle kazanılır, Kırklareli Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Kırklareli Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Kırklareli Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Kırklareli Üniversitesinde hangi bölümler var, Kırklareli Üniversitesi bölümleri, Kırklareli Üniversitesi taban puanları, Kırklareli Üniversitesi sıralamalarına, Kırklareli Üniversitesi için kaç net gerekir? Kırklareli Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.