2021-2020 2 yıllık Koç Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Koç Üniversitesi sıralamaları, önlisans Koç Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Koç Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Koç Üniversitesi için kaç net gerekir, Koç Üniversitesi kaç netle kazanılır, Koç Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Koç Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Koç Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Koç Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Koç Üniversitesi netleriKoç Üniversitesi netleri

Koç Üniversitesi bölümleri, Koç Üniversitesi puanları, Koç Üniversitesi taban puanları, Koç Üniversitesi sıralamalarına, Koç Üniversitesi için kaç net gerekir? Koç Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.