2022-2021-2020 2 yıllık Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi sıralamaları, önlisans Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi için kaç net gerekir, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi kaç netle kazanılır, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesinde hangi bölümler var, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi bölümleri, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi taban puanları, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi sıralamalarına, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi için kaç net gerekir? Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.