2022-2021-2020 2 yıllık Malatya Turgut Özal Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Malatya Turgut Özal Üniversitesi sıralamaları, önlisans Malatya Turgut Özal Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Malatya Turgut Özal Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Malatya Turgut Özal Üniversitesi için kaç net gerekir, Malatya Turgut Özal Üniversitesi kaç netle kazanılır, Malatya Turgut Özal Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Malatya Turgut Özal Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Malatya Turgut Özal Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Malatya Turgut Özal Üniversitesinde hangi bölümler var, Malatya Turgut Özal Üniversitesi bölümleri, Malatya Turgut Özal Üniversitesi taban puanları, Malatya Turgut Özal Üniversitesi sıralamalarına, Malatya Turgut Özal Üniversitesi için kaç net gerekir? Malatya Turgut Özal Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.