2022-2021-2020 2 yıllık Manisa Celal Bayar Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Manisa Celal Bayar Üniversitesi sıralamaları, önlisans Manisa Celal Bayar Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Manisa Celal Bayar Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi için kaç net gerekir, Manisa Celal Bayar Üniversitesi kaç netle kazanılır, Manisa Celal Bayar Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Manisa Celal Bayar Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Manisa Celal Bayar Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Manisa Celal Bayar Üniversitesinde hangi bölümler var, Manisa Celal Bayar Üniversitesi bölümleri, Manisa Celal Bayar Üniversitesi taban puanları, Manisa Celal Bayar Üniversitesi sıralamalarına, Manisa Celal Bayar Üniversitesi için kaç net gerekir? Manisa Celal Bayar Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.