2022-2021-2020 2 yıllık Mardin Artuklu Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Mardin Artuklu Üniversitesi sıralamaları, önlisans Mardin Artuklu Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Mardin Artuklu Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Mardin Artuklu Üniversitesi için kaç net gerekir, Mardin Artuklu Üniversitesi kaç netle kazanılır, Mardin Artuklu Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Mardin Artuklu Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Mardin Artuklu Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Mardin Artuklu Üniversitesinde hangi bölümler var, Mardin Artuklu Üniversitesi bölümleri, Mardin Artuklu Üniversitesi taban puanları, Mardin Artuklu Üniversitesi sıralamalarına, Mardin Artuklu Üniversitesi için kaç net gerekir? Mardin Artuklu Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.