2021-2020 2 yıllık Munzur Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Munzur Üniversitesi sıralamaları, önlisans Munzur Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Munzur Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Munzur Üniversitesi için kaç net gerekir, Munzur Üniversitesi kaç netle kazanılır, Munzur Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Munzur Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Munzur Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Munzur Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Munzur üniversitesi netleri

 

Munzur Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Munzur Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Munzur Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Munzur Üniversitesi netleri

Munzur Üniversitesi bölümleri, Munzur Üniversitesi puanları, Munzur Üniversitesi taban puanları, Munzur Üniversitesi sıralamalarına, Munzur Üniversitesi için kaç net gerekir? Munzur Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.