2022-2021-2020 2 yıllık Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi sıralamaları, önlisans Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi için kaç net gerekir, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi kaç netle kazanılır, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde hangi bölümler var, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi bölümleri, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi taban puanları, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi sıralamalarına, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi için kaç net gerekir? Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.