2021-2020 2 yıllık Nuh Naci Yazgan Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Nuh Naci Yazgan Üniversitesi sıralamaları, önlisans Nuh Naci Yazgan Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Nuh Naci Yazgan Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Nuh Naci Yazgan Üniversitesi için kaç net gerekir, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi kaç netle kazanılır, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi netleri

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi bölümleri, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi puanları, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi taban puanları, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi sıralamalarına, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi için kaç net gerekir? Nuh Naci Yazgan Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.