2022-2021-2020 2 yıllık Ondokuz Mayıs Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Ondokuz Mayıs Üniversitesi sıralamaları, önlisans Ondokuz Mayıs Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Ondokuz Mayıs Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi için kaç net gerekir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi kaç netle kazanılır, Ondokuz Mayıs Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Ondokuz Mayıs Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Ondokuz Mayıs Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Ondokuz Mayıs Üniversitesinde hangi bölümler var, Ondokuz Mayıs Üniversitesi bölümleri, Ondokuz Mayıs Üniversitesi taban puanları, Ondokuz Mayıs Üniversitesi sıralamalarına, Ondokuz Mayıs Üniversitesi için kaç net gerekir? Ondokuz Mayıs Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.