2021-2020 2 yıllık Sakarya Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Sakarya Üniversitesi sıralamaları, önlisans Sakarya Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Sakarya Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Sakarya Üniversitesi için kaç net gerekir, Sakarya Üniversitesi kaç netle kazanılır, Sakarya Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Sakarya Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Sakarya Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Sakarya Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Sakarya üniversitesi netleri

 

Sakarya Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Sakarya Üniversitesi taban puanları başarı sıralamasıSakarya Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Sakarya Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Sakarya Üniversitesi netleriSakarya Üniversitesi netleri

Sakarya Üniversitesi bölümleri, Sakarya Üniversitesi puanları, Sakarya Üniversitesi taban puanları, Sakarya Üniversitesi sıralamalarına, Sakarya Üniversitesi için kaç net gerekir? Sakarya Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.