Samsun da bulunan okulların hizmet puanları meb, Samsun okul hizmet puanları ve Samsun okulların yeni hizmet puanlarına aşağıda ki tablodan ulaşabilirsiniz. Tabloda: ilkokul, ortaokul, anadolu liselerinin, fen liselerinin, sosyal bilimler liselerinin, anadolu imam hatip liselerinin, endüstri meslek liseleri ile mesleki ve teknik anadolu liselerinin okul puanları yer almaktadır.

🌻 Yatılı bölge ortaokullarında görev yapan kadın öğretmenlerin hizmet puanlarına her yıl için 12, erkek öğretmenlerin hizmet puanlarına ise her yıl için 6 puan eklenir.

🌻 Millî Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi kapsamında görev alan yönetici ve öğretmenlerin hizmet puanlarına, bu kapsamda görev yaptıkları her ay için 0,5 puan eklenir.

samsun ilçeleri haritası


Samsun Okulları Hizmet Puanları

tablo üst
Samsun okulları hizmet puanlarıSamsun okulları hizmet puanlarıSamsun okulları hizmet puanlarıSamsun okulları hizmet puanlarıSamsun okulları hizmet puanlarıSamsun okulları hizmet puanlarıSamsun okulları hizmet puanları

Atama ve yer değiştirme için tercih yapabileceğiniz Samsun ilçeleri: 19 Mayıs, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent