2021-2020 2 yıllık Samsun Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Samsun Üniversitesi sıralamaları, önlisans Samsun Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Samsun Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Samsun Üniversitesi için kaç net gerekir, Samsun Üniversitesi kaç netle kazanılır, Samsun Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Samsun Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Samsun Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Samsun Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Samsun üniversitesi netleri

 

Samsun Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Samsun Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Samsun Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Samsun Üniversitesi netleri

Samsun Üniversitesi bölümleri, Samsun Üniversitesi puanları, Samsun Üniversitesi taban puanları, Samsun Üniversitesi sıralamalarına, Samsun Üniversitesi için kaç net gerekir? Samsun Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.