2020 yılı Şırnak lise taban puanları, Şırnak lise yüzdelik dilimleri 2020 bilgileri ve lgs meb taban puanlarıyla, lise taban puanları meb bilgilerine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Şırnak ilinde; anadolu lisesi, fen lisesi, fen ve sosyal bilimler lisesi, anadolu imam hatip lisesi, meslek lisesi, endüstri meslek lisesi, mesleki ve teknik eğitim liseleri vardır. Bu liselerden sınavla alınan nitelikli liseler şunlardır: fen lisesi, anadolu lisesi, anadolu imam hatip lisesi, anadolu teknik program lisesi, sosyal bilimler lisesidir.

2021 lgs sınavında yerleşmek istediğiniz lise için yapmanız gereken; 2020 yılında yapılan liseye geçiş sınavında yerleşmek istediğiniz lisenin en az kaç puanla öğrenci aldığını öğrenmektir. Bunun içinde aşağıda ki tabloyu kullanabilirsiniz. Yerleşmek istediğiniz liseyi aşağıda ki tabloda bulun ve karşısında yazan taban puanın biraz üzerinde puan almaya çalışın.

🚀 Tablo en yüksek puanla alan lise yukarıda olacak şekilde sıralanmıştır.

Şırnak ilçeleri haritası

Şırnak Lise Taban Puanları 2020

Şırnak lise puanları 2020

Şırnak lisesi için en az kaç net gerekir? Fen lisesi için kaç puan gerekir? Nitelikli liseler için kaç net gerekir? Nitelikli liseler için en az kaç puan almak gerekir? Şırnak liseleri neler?