Şırnak da bulunan okulların hizmet puanları meb, Şırnak okul hizmet puanları ve Şırnak okulların yeni hizmet puanlarına aşağıda ki tablodan ulaşabilirsiniz. Tabloda: ilkokul, ortaokul, anadolu liselerinin, fen liselerinin, sosyal bilimler liselerinin, anadolu imam hatip liselerinin, endüstri meslek liseleri ile mesleki ve teknik anadolu liselerinin okul puanları yer almaktadır.

2020 yılı itibariyle bir çok farklı yöntemle fazladan hizmet puanı alabilirsiniz. Aşağıdaki faaliyetleri yaparak, karşılarında yazan puanları ekstra olarak mebbis’e işletebilirsiniz.

🌻 Yatılı bölge ortaokullarında görev yapan kadın öğretmenlerin hizmet puanlarına her yıl için 12, erkek öğretmenlerin hizmet puanlarına ise her yıl için 6 puan eklenir.

🌻 Millî Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi kapsamında görev alan yönetici ve öğretmenlerin hizmet puanlarına, bu kapsamda görev yaptıkları her ay için 0,5 puan eklenir.

Şırnak ilçeleri haritası

Atama ve yer değiştirme için tercih yapabileceğiniz Şırnak ilçeleri: Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi, Şırnak, Uludere.