2021-2020 2 yıllık Şırnak Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Şırnak Üniversitesi sıralamaları, önlisans Şırnak Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Şırnak Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Şırnak Üniversitesi için kaç net gerekir, Şırnak Üniversitesi kaç netle kazanılır, Şırnak Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Şırnak Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Şırnak Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Şırnak Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Şırnak üniversitesi netleri

 

Şırnak Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Şırnak Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Şırnak Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Şırnak Üniversitesi netleri

Şırnak Üniversitesi bölümleri, Şırnak Üniversitesi puanları, Şırnak Üniversitesi taban puanları, Şırnak Üniversitesi sıralamalarına, Şırnak Üniversitesi için kaç net gerekir? Şırnak Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.