2022-2021-2020 2 yıllık Süleyman Demirel Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Süleyman Demirel Üniversitesi sıralamaları, önlisans Süleyman Demirel Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Süleyman Demirel Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Süleyman Demirel Üniversitesi için kaç net gerekir, Süleyman Demirel Üniversitesi kaç netle kazanılır, Süleyman Demirel Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Süleyman Demirel Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Süleyman Demirel Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Süleyman Demirel Üniversitesinde hangi bölümler var, Süleyman Demirel Üniversitesi bölümleri, Süleyman Demirel Üniversitesi taban puanları, Süleyman Demirel Üniversitesi sıralamalarına, Süleyman Demirel Üniversitesi için kaç net gerekir? Süleyman Demirel Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.