2021-2020 2 yıllık Ted Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Ted Üniversitesi sıralamaları, önlisans Ted Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Ted Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Ted Üniversitesi için kaç net gerekir, Ted Üniversitesi kaç netle kazanılır, Ted Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Ted Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Ted Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Ted Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Ted Üniversitesi netleri

Ted Üniversitesi bölümleri, Ted Üniversitesi puanları, Ted Üniversitesi taban puanları, Ted Üniversitesi sıralamalarına, Ted Üniversitesi için kaç net gerekir? Ted Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.