2021-2020 2 yıllık Trabzon Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Trabzon Üniversitesi sıralamaları, önlisans Trabzon Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Trabzon Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Trabzon Üniversitesi için kaç net gerekir, Trabzon Üniversitesi kaç netle kazanılır, Trabzon Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Trabzon Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Trabzon Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Trabzon Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Trabzon üniversitesi netleri

 

Trabzon Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Trabzon Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Trabzon Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Trabzon Üniversitesi netleri

Trabzon Üniversitesi bölümleri, Trabzon Üniversitesi puanları, Trabzon Üniversitesi taban puanları, Trabzon Üniversitesi sıralamalarına, Trabzon Üniversitesi için kaç net gerekir? Trabzon Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.