2022-2021-2020 2 yıllık Trabzon Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Trabzon Üniversitesi sıralamaları, önlisans Trabzon Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Trabzon Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Trabzon Üniversitesi için kaç net gerekir, Trabzon Üniversitesi kaç netle kazanılır, Trabzon Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Trabzon Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Trabzon Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Trabzon Üniversitesinde hangi bölümler var, Trabzon Üniversitesi bölümleri, Trabzon Üniversitesi taban puanları, Trabzon Üniversitesi sıralamalarına, Trabzon Üniversitesi için kaç net gerekir? Trabzon Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.