2022-2021-2020 2 yıllık Trakya Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Trakya Üniversitesi sıralamaları, önlisans Trakya Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Trakya Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Trakya Üniversitesi için kaç net gerekir, Trakya Üniversitesi kaç netle kazanılır, Trakya Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Trakya Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Trakya Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Trakya Üniversitesinde hangi bölümler var, Trakya Üniversitesi bölümleri, Trakya Üniversitesi taban puanları, Trakya Üniversitesi sıralamalarına, Trakya Üniversitesi için kaç net gerekir? Trakya Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.