2022-2021-2020 2 yıllık Türk-Alman Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Türk-Alman Üniversitesi sıralamaları, önlisans Türk-Alman Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Türk-Alman Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Türk-Alman Üniversitesi için kaç net gerekir, Türk-Alman Üniversitesi kaç netle kazanılır, Türk-Alman Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Türk Alman Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Türk-Alman Üniversitesinde hangi bölümler var, Türk-Alman Üniversitesi bölümleri, Türk-Alman Üniversitesi taban puanları, Türk-Alman Üniversitesi sıralamalarına, Türk-Alman Üniversitesi için kaç net gerekir? Türk-Alman Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.