2022-2021-2020 2 yıllık Türk Hava Kurumu Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Türk Hava Kurumu Üniversitesi sıralamaları, önlisans Türk Hava Kurumu Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Türk Hava Kurumu Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Türk Hava Kurumu Üniversitesi için kaç net gerekir, Türk Hava Kurumu Üniversitesi kaç netle kazanılır, Türk Hava Kurumu Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Türk Hava Kurumu Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Türk Hava Kurumu Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Türk Hava Kurumu Üniversitesinde hangi bölümler var, Türk Hava Kurumu Üniversitesi bölümleri, Türk Hava Kurumu Üniversitesi taban puanları, Türk Hava Kurumu Üniversitesi sıralamalarına, Türk Hava Kurumu Üniversitesi için kaç net gerekir? Türk Hava Kurumu Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.