2021-2020 2 yıllık Uluslararası Balkan Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Uluslararası Balkan Üniversitesi sıralamaları, önlisans Uluslararası Balkan Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Uluslararası Balkan Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Uluslararası Balkan Üniversitesi için kaç net gerekir, Uluslararası Balkan Üniversitesi kaç netle kazanılır, Uluslararası Balkan Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Uluslararası Balkan Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

Uluslararası Balkan Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Uluslararası Balkan Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Uluslararası Balkan Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Uluslararası Balkan Üniversitesi netleri

Uluslararası Balkan Üniversitesi bölümleri, Uluslararası Balkan Üniversitesi puanları, Uluslararası Balkan Üniversitesi taban puanları, Uluslararası Balkan Üniversitesi sıralamalarına, Uluslararası Balkan Üniversitesi için kaç net gerekir? Uluslararası Balkan Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.