2021-2020 2 yıllık Uluslararası Saraybosna Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Uluslararası Saraybosna Üniversitesi sıralamaları, önlisans Uluslararası Saraybosna Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Uluslararası Saraybosna Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Uluslararası Saraybosna Üniversitesi için kaç net gerekir, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi kaç netle kazanılır, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi netleri

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi bölümleri, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi puanları, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi taban puanları, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi sıralamalarına, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi için kaç net gerekir? Uluslararası Saraybosna Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.