2021-2020 2 yıllık Yalova Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Yalova Üniversitesi sıralamaları, önlisans Yalova Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Yalova Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Yalova Üniversitesi için kaç net gerekir, Yalova Üniversitesi kaç netle kazanılır, Yalova Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Yalova Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Yalova Üniversitesi taban puanları başarı sıralamasıYalova Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Yalova Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Yalova üniversitesi netleri

 

Yalova Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Yalova Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Yalova Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Yalova Üniversitesi netleri

Yalova Üniversitesi bölümleri, Yalova Üniversitesi puanları, Yalova Üniversitesi taban puanları, Yalova Üniversitesi sıralamalarına, Yalova Üniversitesi için kaç net gerekir? Yalova Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.