2022 TYT YKS üniversiteye giriş sınavlarında 2 yıllık Yapı Yalıtım Teknolojisi için kaç puan almak gerekir, Yapı Yalıtım Teknolojisi için kaç bine girmek gerekir, Yapı Yalıtım Teknolojisi sıralaması, Yapı Yalıtım Teknolojisi başarı sıralamaları, Yapı Yalıtım Teknolojisi taban puanları sorularının cevaplarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Tabloda: 2021, 2020, 2019 ve 2018 taban puanları, başarı sıralamaları, devlet üniversitesi, özel üniversite, ücretli, burslu, ücretsiz, örgün, uzaktan eğitim, ikinci öğretim bilgilerini göstermektedir. Tabloda yer alan bilgiler sağında yazan yılların bilgilerini içerir. Tabloda dolmadı yazan yerler ise kontenjanın boş kalmasından dolayı en düşük taban puan ve başarı sıralaması oluşmamasından kaynaklanıyor. Üç çizgi “—” olan yerler, hiç yerleşen olmayan üniversiteleri gösteriyor.

2 Yıllık Yapı Yalıtım Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralama

Puan Türü: 2 yıllık bölümler TYT puan türünden alım yapmaktadır. Bu bölüme yerleşebilmek için sadece TYT sınavına girmeniz yeterli. Tyt puan türüne en çok etki eden derslerden yüksek net çıkararak, az netle daha çok puan alabilirsiniz. Tyt puan türüne etki eden dersler:

tyt puan türü

2021 2020 Tyt Yapı Yalıtım Teknolojisi taban puanları, 2 yıllık Yapı Yalıtım Teknolojisi sıralama, Yapı Yalıtım Teknolojisi 2 yıllık başarı sıralaması, Yapı Yalıtım Teknolojisi en son giren sıralaması, temel yetenek testi Yapı Yalıtım Teknolojisi bölümü en az kaç puan gerekir.