2021-2020 2 yıllık Yozgat Bozok Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Yozgat Bozok Üniversitesi sıralamaları, önlisans Yozgat Bozok Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Yozgat Bozok Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Yozgat Bozok Üniversitesi için kaç net gerekir, Yozgat Bozok Üniversitesi kaç netle kazanılır, Yozgat Bozok Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Yozgat Bozok Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Yozgat Bozok Üniversitesi taban puanları başarı sıralamasıYozgat Bozok Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Yozgat Bozok Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Yozgat Bozok üniversitesi netleriYozgat Bozok üniversitesi netleri

 

Yozgat Bozok Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Yozgat Bozok Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Yozgat Bozok Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Yozgat Bozok Üniversitesi netleri

Yozgat Bozok Üniversitesi bölümleri, Yozgat Bozok Üniversitesi puanları, Yozgat Bozok Üniversitesi taban puanları, Yozgat Bozok Üniversitesi sıralamalarına, Yozgat Bozok Üniversitesi için kaç net gerekir? Yozgat Bozok Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.