2022 TYT YKS üniversiteye giriş sınavlarında 2 yıllık Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği için kaç puan almak gerekir, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği için kaç bine girmek gerekir, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği sıralaması, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği başarı sıralamaları, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği taban puanları sorularının cevaplarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Tabloda: 2021, 2020, 2019 ve 2018 taban puanları, başarı sıralamaları, devlet üniversitesi, özel üniversite, ücretli, burslu, ücretsiz, örgün, uzaktan eğitim, ikinci öğretim bilgilerini göstermektedir. Tabloda yer alan bilgiler sağında yazan yılların bilgilerini içerir. Tabloda dolmadı yazan yerler ise kontenjanın boş kalmasından dolayı en düşük taban puan ve başarı sıralaması oluşmamasından kaynaklanıyor. Üç çizgi “—” olan yerler, hiç yerleşen olmayan üniversiteleri gösteriyor.

2 Yıllık Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği Taban Puanları ve Sıralama

Puan Türü: 2 yıllık bölümler TYT puan türünden alım yapmaktadır. Bu bölüme yerleşebilmek için sadece TYT sınavına girmeniz yeterli. Tyt puan türüne en çok etki eden derslerden yüksek net çıkararak, az netle daha çok puan alabilirsiniz. Tyt puan türüne etki eden dersler:

tyt puan türü

2021 2020 Tyt Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği taban puanları, 2 yıllık Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği sıralama, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği 2 yıllık başarı sıralaması, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği en son giren sıralaması, temel yetenek testi Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği bölümü en az kaç puan gerekir.