2021-2020-2019 Dgs İnsan Kaynakları Yönetimi taban puanları, İnsan Kaynakları Yönetimi için kaç net gerekir, İnsan Kaynakları Yönetimi için en az kaç puan gerekir, İnsan Kaynakları Yönetimi kaç net ile almış, en son kaç kişi almış sorularının cevaplarını aşağıdaki tabloda bulabilir; son üç yılın taban puanlarını ayna anda görüntüleyebilirsiniz.

Bu bölümü kazanmak için kaç net gerekir?
Bu sorunun cevabı önlisans başarı puanınıza göre değişir. Çünkü önlisans başarı puanınız ve sınavdan aldığınız puan, standart sapma puanı ile çarpılarak yerleştirme puanınız oluşuyor. Dgs net hesaplama sistemimizi kullanarak kaç netle hangi üniversiteyi kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Dgs net hesapla butonuna basıp: açılan panelde tahmini netlerinizi ve öbp puanınızı yazarak, tablodaki hangi üniversiteleri kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

DiKKAT: Önlisans Başarı Puanı: diploma notunuzun 40 ile 80 arasında hesaplanmış halidir. Dgs sınavına girenler dgs sonuç belgesinden Önlisans başarı puanını(ÖBP) öğrenebilir. ÖBP puanını bilmeyenler, açılan panelin alt kısmına diploma notunu yazarak öğrenebilir.

BİLGİ: Bu bölümün puan türü eşit ağırlık. Net hesaplarken EŞİT AĞIRLIK puan türünü seçiniz

2020 dgs İnsan Kaynakları Yönetimi taban puanları yukarıda yer almaktadır. 2021 İnsan Kaynakları Yönetimi için kaç puan gerekir? 2021 İnsan Kaynakları Yönetimi için kaç net gerekir? 2020 dgs İnsan Kaynakları Yönetimi en az kaç puanla almış? Kontenjan kaç?