2021-2020-2019 Dgs Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım taban puanları, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım için kaç net gerekir, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım için en az kaç puan gerekir, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım kaç net ile almış, en son kaç kişi almış sorularının cevaplarını aşağıda yer alan tabloda bulabilirsiniz. Tabloda son üç yılın taban puanlarını ayna anda görüntüleyebilirsiniz.

Bu bölümü kazanmak için kaç net gerekir?
Bu sorunun cevabı önlisans başarı puanınıza göre değişiyor. Çünkü önlisans başarı puanınız ve sınavdan aldığınız puan, standart sapma puanı ile çarpılarak yerleştirme puanınız oluşuyor. Dgs net hesaplama sistemimizi kullanarak kaç netle hangi üniversiteyi kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Dgs net hesapla butonuna basıp: açılan panelde tahmini netlerinizi ve öbp puanınızı yazarak, tablodaki hangi üniversiteleri kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

DiKKAT: Önlisans Başarı Puanı: diploma notunuzun 40 ile 80 arasında hesaplanmış halidir. Dgs sınavına girenler dgs sonuç belgesinden Önlisans başarı puanını(ÖBP) öğrenebilir. ÖBP puanını bilmeyenler, açılan panelin alt kısmına diploma notunu yazarak öğrenebilir.
BİLGİ: Bu bölümün puan türü eşit ağırlık. Net hesaplarken EŞİT AĞIRLIK puan türünü seçiniz

2020 dgs Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım taban puanları yukarıda yer almaktadır. 2021 Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım için kaç puan gerekir? 2021 Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım için kaç net gerekir? 2020 dgs Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım en az kaç puanla almış? Kontenjan kaç?