2022-2021-2020 2 yıllık Abdullah Gül Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Abdullah Gül Üniversitesi sıralamaları, önlisans Abdullah Gül Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Abdullah Gül Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Abdullah Gül Üniversitesi için kaç net gerekir, Abdullah Gül Üniversitesi kaç netle kazanılır, Abdullah Gül Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Abdullah Gül Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Abdullah Gül Üniversitesinde hangi bölümler var, Abdullah Gül Üniversitesi bölümleri, Abdullah Gül Üniversitesi taban puanları, Abdullah Gül Üniversitesi sıralamalarına, Abdullah Gül Üniversitesi için kaç net gerekir? Abdullah Gül Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.