2021-2020 2 yıllık Abdullah Gül Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Abdullah Gül Üniversitesi sıralamaları, önlisans Abdullah Gül Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Abdullah Gül Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Abdullah Gül Üniversitesi için kaç net gerekir, Abdullah Gül Üniversitesi kaç netle kazanılır, Abdullah Gül Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Abdullah Gül Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Abdullah Gül Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

Abdullah Gül Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Abdullah Gül Üniversitesi netleri

Abdullah Gül Üniversitesi bölümleri, Abdullah Gül Üniversitesi puanları, Abdullah Gül Üniversitesi taban puanları, Abdullah Gül Üniversitesi sıralamalarına, Abdullah Gül Üniversitesi için kaç net gerekir? Abdullah Gül Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.