2021-2020 2 yıllık Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi sıralamaları, önlisans Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi için kaç net gerekir, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi kaç netle kazanılır, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi netleri

Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi bölümleri, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi puanları, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi taban puanları, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi sıralamalarına, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi için kaç net gerekir? Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.