2021-2020 2 yıllık Ada Kent Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Ada Kent Üniversitesi sıralamaları, önlisans Ada Kent Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Ada Kent Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Ada Kent Üniversitesi için kaç net gerekir, Ada Kent Üniversitesi kaç netle kazanılır, Ada Kent Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Ada Kent Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Ada Kent Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Ada Kent Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Ada Kent Üniversitesi netleri

Ada Kent Üniversitesi bölümleri, Ada Kent Üniversitesi puanları, Ada Kent Üniversitesi taban puanları, Ada Kent Üniversitesi sıralamalarına, Ada Kent Üniversitesi için kaç net gerekir? Ada Kent Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.