2021 TYT AYT YKS üniversiteye giriş sınavlarında 4 yıllık Denizcilik İşletmeleri Yönetimi için kaç puan almak gerekir, Denizcilik İşletmeleri Yönetimi için kaç bine girmek gerekir, Denizcilik İşletmeleri Yönetimi sıralaması, Denizcilik İşletmeleri Yönetimi başarı sıralamaları, Denizcilik İşletmeleri Yönetimi taban puanları sorularının cevaplarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Tablo: 2020 ve 2019 taban puanları, başarı sıralamaları, devlet üniversitesi, özel üniversite, ücretli, burslu, ücretsiz, örgün, uzaktan eğitim, ikinci öğretim bilgilerini göstermektedir. Tabloda yer alan bilgiler, sağında yazan yılların bilgilerini içerir. Tabloda dolmadı yazan yerler ise kontenjan boş kalmasından dolayı en düşük taban puan ve başarı sıralaması oluşmamasından kaynaklanmaktadır. Üç çizgi “—” olan yerler, hiç tercih edilmemiş üniversiteleri gösteriyor.

BİLGİ: EŞİT AĞIRLIK PUAN VE NET HESAPLAMA sistemimizi kullanarak hangi üniversiteleri kazanabileceğinizi tahmin edebilirsiniz. Açılan panelde diploma notunuzu ve tahmini netlerinizi girerek tabloyu inceleyin.

2020-2021 4 Yıllık Denizcilik İşletmeleri Yönetimi Taban Puanları ve Sıralama

Puan Türü: Bu bölümünün puan türü eşit ağırlıktır. Az netle daha fazla puan almak için eşit ağırlık puan türüne en çok etki eden derslerden net almaya çalışmalısınız. Aşağıda ki tabloda taban puanlarına ve başarı sıralamalarına etki eden yüzde oranlarını görebilirsiniz.

eşit ağırlık puan türü

2021 2020 Denizcilik İşletmeleri Yönetimi taban puanları, Denizcilik İşletmeleri Yönetimi sıralama, Denizcilik İşletmeleri Yönetimi 4 yıllık başarı sıralaması, Denizcilik İşletmeleri Yönetimi en son giren sıralaması, Denizcilik İşletmeleri Yönetimi bölümü en az kaç puan gerekir.