2022 TYT AYT YKS üniversiteye giriş sınavlarında 4 yıllık Lojistik Yönetimi için kaç puan almak gerekir, Lojistik Yönetimi için kaç bine girmek gerekir, Lojistik Yönetimi sıralaması, Lojistik Yönetimi başarı sıralamaları, Lojistik Yönetimi taban puanları sorularının cevaplarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Tabloda: 2021, 2020, 2019 ve 2018 taban puanları, başarı sıralamaları, devlet üniversitesi, özel üniversite, ücretli, burslu, ücretsiz, örgün, uzaktan eğitim, ikinci öğretim bilgilerini göstermektedir. Tabloda yer alan bilgiler sağında yazan yılların bilgilerini içerir. Tabloda dolmadı yazan yerler ise kontenjan boş kalmasından dolayı en düşük taban puan ve başarı sıralaması oluşmamasından kaynaklanmaktadır. Üç çizgi “—” olan yerler, hiç tercih edilmemiş üniversiteleri gösteriyor.

4 Yıllık Lojistik Yönetimi Taban Puanları ve Sıralama

Puan Türü: Bu bölümün puan türü eşit ağırlıktır. Az netle daha fazla puan almak için eşit ağırlık puan türüne en çok etki eden derslerden net almaya çalışmalısınız. Aşağıda ki tabloda taban puanlarına ve başarı sıralamalarına etki eden yüzde oranlarını görebilirsiniz.

eşit ağırlık puan türü

2021 2020 Lojistik Yönetimi taban puanları, Lojistik Yönetimi sıralama, Lojistik Yönetimi 4 yıllık başarı sıralaması, Lojistik Yönetimi en son giren sıralaması, Lojistik Yönetimi bölümü en az kaç puan gerekir.