2022 TYT AYT YKS üniversiteye giriş sınavlarında 4 yıllık Uçak Gövde ve Motor Bakımı için kaç puan almak gerekir, Uçak Gövde ve Motor Bakımı için kaç bine girmek gerekir, Uçak Gövde ve Motor Bakımı sıralaması, Uçak Gövde ve Motor Bakımı başarı sıralamaları, Uçak Gövde ve Motor Bakımı taban puanları sorularının cevaplarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Tabloda: 2021, 2020, 2019 ve 2018 taban puanları, başarı sıralamaları, devlet üniversitesi, özel üniversite, ücretli, burslu, ücretsiz, örgün, uzaktan eğitim, ikinci öğretim bilgilerini göstermektedir. Tabloda yer alan bilgiler sağında yazan yılların bilgilerini içerir. Tabloda dolmadı yazan yerler ise kontenjan boş kalmasından dolayı en düşük taban puan ve başarı sıralaması oluşmamasından kaynaklanmaktadır. Üç çizgi “—” olan yerler, hiç tercih edilmemiş üniversiteleri gösteriyor.

4 Yıllık Uçak Gövde ve Motor Bakımı Taban Puanları ve Sıralama

Puan Türü: Bu bölümün puan türü sayısaldır. Az netle daha fazla puan almak için sayısal puan türüne en çok etki eden derslerden net almaya çalışmalısınız. Aşağıda ki tabloda taban puanlarına ve başarı sıralamalarına etki eden yüzde oranlarını görebilirsiniz.

sayısal puan türü

2021 2020 Uçak Gövde ve Motor Bakımı taban puanları, Uçak Gövde ve Motor Bakımı sıralama, Uçak Gövde ve Motor Bakımı 4 yıllık başarı sıralaması, Uçak Gövde ve Motor Bakımı en son giren sıralaması, Uçak Gövde ve Motor Bakımı bölümü en az kaç puan gerekir.