2021-2020 2 yıllık Aksaray Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Aksaray Üniversitesi sıralamaları, önlisans Aksaray Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Aksaray Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Aksaray Üniversitesi için kaç net gerekir, Aksaray Üniversitesi kaç netle kazanılır, Aksaray Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Aksaray Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Aksaray Üniversitesi taban puanları başarı sıralamasıAksaray Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Aksaray Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Aksaray üniversitesi netleri

 

Aksaray Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Aksaray Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Aksaray Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Aksaray Üniversitesi netleri

Aksaray Üniversitesi bölümleri, Aksaray Üniversitesi puanları, Aksaray Üniversitesi taban puanları, Aksaray Üniversitesi sıralamalarına, Aksaray Üniversitesi için kaç net gerekir? Aksaray Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.