2022-2021-2020 2 yıllık Aksaray Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Aksaray Üniversitesi sıralamaları, önlisans Aksaray Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Aksaray Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Aksaray Üniversitesi için kaç net gerekir, Aksaray Üniversitesi kaç netle kazanılır, Aksaray Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Aksaray Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Aksaray Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Aksaray Üniversitesinde hangi bölümler var, Aksaray Üniversitesi bölümleri, Aksaray Üniversitesi taban puanları, Aksaray Üniversitesi sıralamalarına, Aksaray Üniversitesi için kaç net gerekir? Aksaray Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.