2021-2020 2 yıllık Anadolu Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Anadolu Üniversitesi sıralamaları, önlisans Anadolu Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Anadolu Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Anadolu Üniversitesi için kaç net gerekir, Anadolu Üniversitesi kaç netle kazanılır, Anadolu Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Anadolu Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Anadolu Üniversitesi taban puanları başarı sıralamasıAnadolu Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Anadolu Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Anadolu üniversitesi netleri

 

Anadolu Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Anadolu  Üniversitesi taban puanları başarı sıralamasıAnadolu  Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Anadolu Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Anadolu Üniversitesi netleri

Anadolu Üniversitesi bölümleri, Anadolu Üniversitesi puanları, Anadolu Üniversitesi taban puanları, Anadolu Üniversitesi sıralamalarına, Anadolu Üniversitesi için kaç net gerekir? Anadolu Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.