2021-2020 2 yıllık Bartın Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Bartın Üniversitesi sıralamaları, önlisans Bartın Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Bartın Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Bartın Üniversitesi için kaç net gerekir, Bartın Üniversitesi kaç netle kazanılır, Bartın Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Bartın Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Bartın Üniversitesi taban puanları başarı sıralamasıBartın Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Bartın Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Bartın üniversitesi netleri

 

Bartın Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Bartın Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Bartın Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Bartın Üniversitesi netleri

Bartın Üniversitesi bölümleri, Bartın Üniversitesi puanları, Bartın Üniversitesi taban puanları, Bartın Üniversitesi sıralamalarına, Bartın Üniversitesi için kaç net gerekir? Bartın Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.